Bude další film VA?

14. července 2014 v 12:28 | Adél |  Odpovědi na otázky
Filmové adaptace knižních příběhů momentálně vládnou světové kinematografii. Mezi netrpělivě očekávané snímky patřila dlouhou dobu také Vampýrská akademie. Jenže film neměl takový úspěch, jak se očekávalo, a na pokračování mohli fanoušci zapomenout. Nyní se však zdá, že ještě nějaká ta naděje žije.
Na facebookové stránce filmu, Official VAMPIRE ACADEMY Movie se objevil plán, jak přivést filmovou VA zpět k životu. Prvním krokem je míst na facebooku a twitteru více aktivních fanoušků. Možná jste zaregistrovali, žeFacebook opět změnil politiku zobrazování příspěvků a ty teď mají dosah nějakých 5%. Drtivá většina fanoušků tedy příspěvky vůbec nezaregistruje. Jednou z možností je zaplatit si větší dosah. Druhou možností je přesvědčit fanoušky, aby zaškrtli možnost "Dostávat upozornění". Lajkování, komentování a právě zobrazování příspěvků má být začátkem cesty k novému filmu, společně s tweetováním přes úče @OfficialVAMovie

Doufám,že další díl bude,protože první díl nebyl takový jaké jsou ty další. V dalších dílech se alespoň něco děje! Někde jsem i četla,že se dozvíme do dvou dnů jestli film bude nebo ne. Tak jsem zvědavá, co vy?!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Viděl jsi film Vampýrská akademie?

Ano
Ne
Ještě ne ,ale chci ho vidět

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama